Radyo

BU Radyo

İstanbul Beykent Üniversitesi radyosu  (Beykent radyo) Mart 2019’ dan beri yayın yapan bir öğrenci web radyosudur. Yayınını www.beykentradyo.com sayfasından gerçekleştirmektedir. Kuruluş amacımıza uygun olarak öğrencilerinin uygulama yapmalarını, mezuniyet öncesi tecrübe kazanmalarını amaçlamaktadır. Ayazağa-Maslak Yerleşkemizde yer alan Radyo Stüdyolarımızda belirlenen programlara uygun olarak öğrencilerimiz programlar gerçekleştirip sesini duyurmaktadır.

İçeriğinde yerli, yabancı tüm dünyadan radyoları barındırmayı hedefleyen Beykent Radyo, platformuna pop, rock, jazz, rap, rnb, hip-hop, türk sanat müziği, arabesk, klasik müzik, türkçe rap, metal gibi çeşitli müzik tarzlarının yanı sıra akademik kadrosundan bilgilendirici, eğitici ve uzmanlık alanlarına ilişkin bilgi paylaşımı amaçlı programlar gerçekleştirip daha da geniş bir yelpaze sunmayı hedeflemektedir. Her tarzdan, her türden radyo istasyonu bulabileceğiniz bu platformda canlı radyo dinle!

Programcı olmak isteyen öğrenci ve mezunlarımız Öğrenci Dekanlığına başvuruda bulunarak Beykent Radyo ailesine katılabilirler. Beykent Radyo’nun en güçlü özelliği, Hem yayıncı, hem öğrenci hem de sesini duyurmaya niyetli genç nesil için bu amaçlara ulaşmalarında bir basamak olmaktır.

Güncel, yeni veya kendinize ait radyo önerileriniz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.